BUHLER ve SAM ortaklığı

Açıklama

BUHLER ve SAM ortaklığı

BUHLER ve SAM ortaklığı ile seramik uygulamalar için Öğütme ve Dispersiyon Teknolojileri Semineri düzenlendi

İsviçre merkezli global makine üreticisi Bühler - Öğütme ve Dispersiyon segmentinin, Seramik Araştırma Merkezi ile birlikte düzenlediği teknik seminer 6 Kasım tarihinde Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü seminer salonunda gerçekleştirildi.

 

Seminere, seramik inkjet mürekkep üretim teknolojilerine ilgi gösteren çeşitli firma ve enstitülerin yanında  cam, boya, madencilik gibi sektörlerden ve farklı illerden gelen katılımcılar da oldu. Seramik Araştırma merkezi Ar&Ge koordinatörü Prof. Dr Alpagut Kara ve akademisyen araştırmacı Dr. Gülşen Leyla Güngör ile birlikte  Öğütme&Dispersiyon Teknolojileri segmenti satış müdürü Fırat Sağlam, Türkiye teknik servis biriminden Onur Övür, iş geliştirme müdürü Luca Pellegrino ve global proses teknolojileri müdürü Wendelin Kneisl’ın sunumlarıyla tüm gün boyunca süren seminerlerde, öğütme ve dispersiyon teknolojilerinin özellikle nano uygulamalar ve seramik inkjet alanındaki teknik ve uygulamaya yönelik çözümleri ile birlikte, Bühler Türkiye’nin kurmuş olduğu yerel satış ve servis hizmetleri hakkında bilgiler verildi.

Katılımcılarin soru ve yorumlarıyla interaktif bir şekilde geçen seminerlerin sonunda sertifikalar dağıtıldı. Katılımcılar, özellikle teknik anlamda çok faydalandıklarını ifade ettikleri seminerde ayrıca Bühler ve SAM’ın bu organizasyondaki işbirliğinin çok memnuniyet verici olduğunu belirttiler.

 

 

02.12.2015

BUHLER

Saglam Firat, GD, BIST

Detay

  • Kategori: Haberler
  • Tarih: 03 Aralık 2015 - Perşembe
  • Sosyal Medyada Paylaş

Resimler

SERAMİK ARAŞTIRMA MERKEZİ  - SAM A.Ş.